CENTRUL DE SIMULARE MEDICALA "LifeSIM" este un proiect al CENTRULUI PENTRU DEZVOLTAREA RESURSELOR UMANE "For LIFE"

Personal

Valori:

Initiativa: suntem o echipa de oameni pasionati si motivati spre a crea si adapta solutii pentru dezvoltarea educatiei medicale cu ajutorul simularii.

Calitate
:  ne aliniem la cele mai inalte standarde internationale in simulare medicala.

Profesionalism: identificam si implementam cele mai potrivite solutii educationale pentru clientii nostri in urma unei analize atente a necesitatilor acestora.

Munca in echipa: promovam valorile, abilitatile interpersonale si de comunicare care stau la baza muncii noastre in echipa in randul colaboratorilor nostri.

Colaborare: dorim sa fim parteneri cu centre de simulare nationale si internationale, cu societati medicale de specialitate si cu asociatii studentesti din cadrul universitatilor de medicina si farmacie din tara.

 

ECHIPA

Luminita Marinas
Presedinte
E-mail: luminita.marinas@cedru-forlife.ro


Diana Cocarlea
Manager Marketing
E-mail: diana.cocarlea@cedru-forlife.ro


Dr. Bogdan Boboc
Coordonator Programe de Formare pentru Medici
E-mail: bogdan.boboc@cedru-forlife.ro


Aurora Sepi
Coordonator Programe de Formare pentru Asistenti Medicali
E-mail: aurora.sepi@cedru-forlife.ro


Dr. Cristian Toma
Coordonator Programe de Formare pentru Studenti
E-mail: cristian.toma@cedru-forlife.ro


Cristina Ilie
Asistent Manager
E-mail: cristina.ilie@cedru-forlife.ro


Alexandru Bojica
Coordonator Tehnic, audio-video
E-mail: alexandru.bojica@cedru-forlife.ro


Alexandru Catalin Bojica
Coordonator Tehnic, IT, networking si audio-video
E-mail: catalin.bojica@cedru-forlife.ro